Zadbaj o sen - Twój oraz Twoich najbliższych!

Diagnostyka snu w Ovo Medical!
Doświadczeni specjaliści, nowoczesny sprzęt, kompleksowa opieka!

Diagnostyka snu to proces pozwalający na zidentyfikowanie i zdiagnozowanie różnych zaburzeń snu, takich jak bezdech senny, zespół niespokojnych nóg, bruksizm (zgrzytanie zębami podczas snu i szczękościsk, prowadzące m.in. do ścierania się zębów czy bólów głowy), chrapanie. Nasza klinika oferuje pełen zakres usług związanych z diagnostyką snu, w tym badanie poligraficzne, które pozwala na rejestrację różnych parametrów snu. Dzięki temu badaniu możemy dokładnie określić, jakie zaburzenia snu występują u pacjenta, czy pacjent przestaje oddychać w nocy i na ile jest to groźne, a w efekcie pomóc dobrać odpowiednie leczenie, jeśli jest ono zasadne.  

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści z dziedziny medycyny snu, którzy zapewniają pacjentom kompleksową i profesjonalną opiekę. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym i przestrzenią do badań, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo pacjentom.

Jeśli masz problemy ze snem lub podejrzewasz, że cierpisz na jakieś zaburzenie snu, codziennie czujesz się zmęczony, niewyspany, zdarza Ci się zasnąć w ciągu dnia, od najbliższych słyszysz, że mocno chrapiesz w nocy. zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia się na wizytę. Bezdech senny jest poważną chorobą układów: oddechowego, krążenia oraz nerwowego, stanowi jedną z częstszych wtórnych i nierozpoznanych przyczyn nadciśnienia tętniczego. Nierozpoznany i nieleczony bezdech znacznie utrudnia leczenie nadciśnienia tętniczego – zwiększa się zapotrzebowanie na ilość leków, skutkując   potrzebą stosowania coraz większych dawek (tzw. oporne nadciśnienie tętnicze) Bezdech sprzyja także arytmii (m.in. migotaniu przedsionków), może zwiększać ryzyko udaru mózgu, zawału serca, czy nagłej śmierci. Pomagamy pacjentom odzyskać zdrowy sen, poprawić jakość ich życia, a przede wszystkim zmniejszamy ryzyko poważnych konsekwencji nierozpoznanego i nieleczonego bezdechu.